Masz własną firmę? Skorzystaj z przechowalni rzeczy

Posiadając własny interes, na pewno masz na głowie o wiele większe zmartwienia, niż brak wolnego miejsca w firmie. Bezcenna przestrzeń biurowa powinna być uporządkowana i przestronna, aby wszystkim pracowało się komfortowo.

Zalegające na każdym możliwym metrze kwadratowym sterty katalogów, ulotek, plakatów czy innych materiałów reklamowych, a także niesprzedane towary czy zamówienia czekające na wysyłki. Wszystko to ogranicza nasz komfort i produktywność. Jeśli twoja codzienność w pracy wygląda podobnie, powinieneś rozważyć wynajem własnej komórki magazynowej w przechowalni rzeczy. Jej wielkość, a także okres wynajmu, zostaną dopasowane do twoich potrzeb. Dlaczego self-storage jest idealnym rozwiązaniem dla firm?

Wielkość magazynu i okres wynajmu

Wraz z  wielkością przedsiębiorstwa, zmienia się liczba i rodzaj rzeczy, które musimy przechowywać. Najmniejsze boksy zaczynają się już od około 1 metra kwadratowego. Zmieścimy tam wizytówki, ulotki, plakaty reklamowe czy mniejsze roll-upy. Jeśli jednak zamierzamy przechowywać tam np. dokumentację firmową, przyda nam się magazyn przynajmniej 5 metrowy. W 10 metrowych i większych, możemy magazynować także nieużywane meble czy sprzęty biurowe. Możemy wynająć boks na dwa tygodnie, jak również na kilka czy kilkanaście miesięcy. Oferta jest indywidualnie dostosowana do naszych potrzeb.

Przechowalnia produktów do sprzedaży

Jeśli nasz biznes to np. sklep internetowy, potrzebujemy magazynu do przechowywania sprzedawanych produktów. Wynajęcie dużego boksu jest o wiele lepszą opcją niż opłacanie całego magazynu, ponieważ są to o wiele mniejsze koszta, a dostępne są komórki o naprawdę dużych rozmiarach. Self-storage zapewnia naszym produktom stu procentowe bezpieczeństwo. Jest chronione, a w pomieszczeniach, przez cały rok utrzymywana jest optymalna temperatura, dzięki czemu nie musimy obawiać się wilgoci, gorąca czy mrozu.

Stały dostęp i dobra lokalizacja

W przeciwieństwie do większości magazynów, do przechowalni self-storage mamy stały dostęp. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, możemy korzystać z pozostawionych tam rzeczy. We wszystkich największych miastach w Polsce, możemy znaleźć już tego typu przechowalnie. Kraków, Warszawa, Wrocław, czy Łódź, w każdym z tych miejsc obiekt położony jest w pobliżu głównych dróg, aby transport większych rzeczy, czy po prostu dojazd, nie był problemem.

Bezpieczeństwo naszych rzeczy

Wszystkie magazyny posiadają nowoczesne systemy elektroniczne i alarmowe, a także stały monitoring. Każdorazowe otwarcie boksu jest rejestrowane, a sam dostęp ma jedynie osoba wynajmująca. Dzięki specjalnym kartom jest on jednak w żaden sposób nieograniczony, więc nie będziemy mieć problemu ze swobodnym korzystaniem z przechowalni. Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, jeśli zależy nam na stuprocentowym zabezpieczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.