Ubrania z nadrukami a marketing firmy – jak to działa?

Jesteś przedsiębiorcą lub dopiero planujesz nim zostać? Być może słyszałeś już o tym, że ubrania z nadrukami są cennym narzędziem marketingowym. Koniecznie dowiedz się, jak dzięki ubraniom możesz wypromować swój biznes!

Ubrania z nadrukami – wpływ na rozpoznawalność marki

Nie od dzisiaj wiadomo, że widoczność elementów identyfikacji wizualnej firmy jest kluczowa, gdy zależy nam na zdobyciu rozgłosu w szerszym gronie. Im więcej osób zobaczy Twoje logo tym większa szansa, że wśród nich trafi się ktoś zainteresowany usługami bądź produktami, które oferujesz.

Wyposażając pracownika w firmowe koszulki czy bluzy z nazwą i logo możesz być pewny, że prędzej czy później pójdzie w tym ubraniu na przykład po zakupy. Po drodze do piekarni mnie na chodniku przynajmniej kilka osób. A hipermarket w godzinach szczytu? Wystarczy, że podwładny z Twoim logo na plecach przejdzie się po kilku działach, a Twoja firma ,,uderzy po oczach” dziesiątki innych klientów! Koszulka z nadrukiem znanej marki, np. Fruit of the Loom działa dosłownie jak billboard – każdy kto go mija musi zobaczyć markę. Nawet jeśli za dziesięć sekund o niej zapomni, kolejny odbiorca widząc logo może przypomnieć sobie, że potrzebuje czegoś od przedsiębiorstwa z Twojej branży.

Poza zwiększeniem widoczności logo, stały kontakt odbiorcy z identyfikacją wizualną firmy wpływa na jego przywiązanie do przedsiębiorstwa. Jeżeli ktoś często widzi ,,przypominajkę”, w końcu to o czym rzecz przypomina będzie dla niego dobrze znane, wręcz swojskie. Nie tylko skojarzy Twoją firmę gdy będzie potrzebował jej usług, ale także wybierze ją chętniej od zupełnie obcej konkurencji. Gdy chodzi o wydawanie pieniędzy, ludzie zawsze chcą czuć się pewnie.

Ubrania firmowe z nadrukami a doświadczenie klienta

Doświadczenie klienta i to jakie emocje wywoła u niego kontakt z Twoją firmą jest kluczowe dla kształtowania opinii. Wiedzą to szczególnie przedstawiciele branży HoReCa, ale także marketingowcy sieci handlowych! Tam gdzie jest duża konkurencja, tam konieczne jest jak najdoskonalsze zaopiekowanie się klientem,

Eleganckie koszule z logo lokalu gastronomicznego to punkt obowiązkowy na liście zakupów startującego restauratora. Czy to barman czy to kelner, pracownik musi wyglądać w pełni profesjonalnie i stylowo. Na szczęście nowoczesne techniki, z jakich pomocą wykonuje się ubrania firmowe z nadrukami, a szczególnie najbardziej estetyczny haft komputerowy pozwalają przyozdobić logo firmy każdy element eleganckiego uniformu.

Oczywiście – nikt nie ma wątpliwości, że osoba pucująca szklanki przy barze należy do obsługi. Niemniej, noszone przez pracownika ubrania firmowe z nadrukami pozwalają klientowi dodatkowo czuć, że w pobliżu cały czas jest osoba gotowa mu pomóc. Co najważniejsze, nie jest to ,,po prostu kelner”, ale TEN kelner, z TEGO lokalu. Pozostaje w polu widzenia, w gotowości do pracy – o gotowości świadczy profesjonalne ubranie. Gość wychodzący z Twojej restauracji będzie pamiętał, że ktoś z obsługi stale nad nim czuwał.

Osobiste doświadczenie klienta jest niezmiernie ważne także w handlu. Tutaj wchodzi kwestia praktyczna – pracownika musi się dać łatwo odróżnić od innych klientów. Nikt nie chce biegać po hali i gorączkowo rozglądać się za osobą z obsługi, gdy liczy na szybkie znalezienie danego produktu. Koszulka czy bluza z nadrukiem dostępna na https://sklep-logos.pl/bluzy-reklamowe, w intensywnej barwie, odpowiadającej oczywiście identyfikacji wizualnej Twojego przedsiębiorstwa gwarantuje, że klient łatwo i szybko znajdzie pracownika. Ostatnie czego potrzeba w budowaniu profesjonalnego wizerunku przedsiębiorstwa to zirytowani klienci czujący się ignorowani przez obsługę!

Ubrania z nadrukami jako prezent

Czy koszulka z nadrukiem z logo firmy, które można nabyć na https://sklep-logos.pl, może być prezentem? Oczywiście – T-shirt na pewno przyda się na targach czy konferencji branżowej. Wręczenie go potencjalnemu klientowi wywoła u niego potrzebę odwzajemnienia się za prezent. Jak może to zrobić? Oczywiście wybierając spośród konkurencji właśnie nasze usługi! Nawet jeśli obdarowany nie skorzysta z oferty Twojego przedsiębiorstwa, zyskasz kolejny ,,nośnik” reklamy, czyli, o czym wspominaliśmy na początku, osobę dosłownie niosącą logo w świat. Może nie będzie to sam obdarowany, który niekoniecznie chodzi w takich ubraniach, ale taką koszulkę może na przykład oddać swojemu dziecku, które chętnie wyskoczy w niej na dwór.

Chcesz wiedzieć, jak powinny wyglądać koszule dla pracowników gastronomii, by wywoływały pozytywne odczucia Twoich klientów? Cenne porady i wskazówki znajdziesz tutaj https://odziezbiznesowa.pl/koszule-dla-pracownikow-gastronomii-o-czym-trzeba-pamietac!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.