Koszule z nadrukiem. Jakie warianty mamy do wyboru?

Rynek odzieży reklamowej i firmowej rozwija się niezwykle dynamicznie. Jeszcze jakiś czas temu odzież z logo firmy była rozwiązaniem dość rzadkim, dziś jest czymś zupełnie oczywistym i naturalnym. W tego typu rozwiązania inwestują przedstawiciele wielu branż. Niektórzy stawiają na ubrania robocze, na których logotyp przedsiębiorstwa ma być przede wszystkim wyraźny i dobrze widoczny. W modzie jest jednak również wyposażanie w odzież firmową pracowników umysłowych. Chodzi zarówno o tych, którzy wykonują swoje obowiązki z biura, jak i tych uczestniczących w spotkaniach biznesowych i konferencjach. Najpopularniejszym elementem takiej garderoby są koszule z nadrukiem. Na jakie warto postawić i jak je znakować?

Koszule z nadrukiem – najpopularniejsze rodzaje

Koszule dla pracowników można podzielić na dwie zasadnicze grupy. Pierwsza to tak zwane koszule firmowe. To elegancki produkt solidnej jakości, który świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Z koszul firmowych korzystają kobiety i mężczyźni pracujący w biurach, ale także osoby zatrudniane na recepcjach czy lokalach gastronomicznych i handlowych.

Drugim rodzajem koszul dla pracowników są koszule premium, Jak sama nazwa wskazuje, ta kategoria zrzesza ubrania najwyższej jakości. Szyje się je z solidnych i estetycznych materiałów, dlatego cechuje je wyższy koszt od koszul firmowych – zwykle co najmniej około 200 zł za sztukę. Za tę cenę otrzymuje się jednak produkt, który będzie wywierać świetne wrażenie na klientach. To koszula idealna na ważne spotkania biznesowe, przeznaczona przede wszystkim dla pracowników wyższego szczebla.

Oba rodzaje koszul dla pracowników wykonane z dbałością o wysoką jakość i każdy szczegół znajdziesz na stronie https://www.e-logos.pl/produkty/koszule-z-nadrukiem/

Fasony koszul z nadrukiem

Najpopularniejsze koszule dla pracowników są obecnie wykonywane z mieszanki bawełny i poliestru. Szczególnie chętnie wybierane są koszule taliowane. W tym przypadku trzeba jednak pamiętać, by dobrze skonsultować z pracownikiem wybór odpowiedniego rozmiaru ubrania. Koszule typu premium często posiadają dodatki w formie usztywnianych kołnierzyków czy mankietów, które mają podkreślać elegancję.

Wśród koszul firmowych oraz premium nie brak także rozwiązań dedykowanych kobietom. Również panie mogą liczyć na taliowane modele. Alternatywą dla klasycznego fasonu w przypadku kobiet są koszule damskie z rękawem 3/4, który zapewnia dodatkową wygodę w czasie pracy, a do tego dodaje paniom szyku i elegancji. By koszule układały się jeszcze lepiej, wybrane modele mają również zaszewki na plecach. Nieco mniej formalnym strojem firmowym pozostają koszule z krótkim rękawem, które mogą jednak stanowić wytchnienie dla pracowników w czasie najgorętszych miesięcy lata.

Najlepsze metody znakowania koszul

Istotą koszuli z nadrukiem jest jednak również obecność logotypu firmy. W tym przypadku musi być on wkomponowany w całość tak, by nie zaburzał poczucia harmonii i elegancji, czyli po prostu nie szpecił ubrania. Niektórzy wybierają logo na piersi, ale w przypadku najbardziej eleganckich rozwiązań premium poleca się raczej logotyp na kołnierzyku, ewentualnie wkomponowany w mankiet czy rękaw.Najbardziej elegancką metodą znakowania koszul jest z kolei haft komputerowy. Co prawda czasami nie pozwala on na odwzorowanie najmniejszych detali, ale klasyczne nici świetnie wpisują się w elegancki strój. Alternatywą mogą być gotowe naszywki. Sitodruk czy termotransfer na koszuli nie zawsze się sprawdzą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.