Firmowa odzież na jesień – co kupić pracownikom?

Jesień to taki okres w roku, w którym pogoda lubi płatać figle. Jednego dnia z nieba leje się żar, a drugiego strumienie deszczu. To czas, w którym zwiększa się liczba zachorowań, które często spowodowane są nieodpowiednim ubiorem. Jaka więc powinna być firmowa odzież na jesień? Hi-tec, Elbrus, Regatta czy Gildan? Bluza, polary i kurtki sprawdzą się jako odzież robocza do codziennego użytku?  Podpowiadamy, co kupić pracownikom!

Odzież Hi-tec – ciepłe polary wizytówką firmy

Wielu pracowników ceni sobie brak sformalizowanego dress code’u. Z chęcią jednak chwalą się firmowymi ubraniami i noszą je także poza godzinami pracy, nie tylko w drodze do domu. Zapewniając im ciepłe polary, które mogą założyć na siebie jesienią, możesz być pewny, że będą Ci z tego powodu wdzięczni. Odzież Hi-tec charakteryzuje bardzo dobra jakość wykonania oraz wysoka gramatura, zapewniająca utrzymanie ciepła. Firmowe ubrania mają także kilka innych plusów. Przede wszystkim wcale nie są drogie, ponieważ zamawiając projekty hurtowo płaci się znacznie mniej. Warto także sprawdzić, czy w przypadku Twojej firmy nie można uznać takiego zakupu za koszt działalności. Polarowe bluzy z nadrukiem logo stają się także wizytówką marki, którą można zauważyć poza zakładem pracy.

Odzież robocza również świadczy o firmie

Jeśli pracujesz w branży, którą kodeks pracy zobowiązuje do zapewnienia odzieży roboczej, chroniącej prywatny ubiór pracowników, postaw na jednolite stroje, które dodadzą profesjonalizmu Twojej marce. Aby chronić ich przed niekorzystnym działaniem zimna, możesz oczywiście skorzystać z polarów, ale jeszcze lepszą ideą będą bezrękawniki z logo przedsiębiorstwa.

Elbrus – kurtki doskonałe w delegacji

Jeśli jesienią wysyłasz swoich pracowników na firmowy wyjazd, zagwarantuj im również ciepłą kurtkę lub lekki, ale także utrzymujący temperaturę ciała softshell. Ważne, aby dobrać odpowiedni rozmiar dla naszego podwładnego, by nie miał skrępowanych ruchów podczas przemieszczania się i wykonywania obowiązków. Szukajmy produktów wodoodpornych oraz chroniących przed wiatrem. Dlatego właśnie warto postawić na Elbrus. Kurtki tej marki spełniają najbardziej istotne wymogi i świetnie sprawdzą się w trakcie wyjazdów firmowych. Szeroki wybór takich modeli znajdziesz na https://sklep-logos.pl/kurtki-firmowe.

Regatta – kurtki i polary z odblaskami

Jeśli Twoi pracownicy swoje obowiązki wykonują na otwartej przestrzeni, są zdecydowanie słabiej widoczni w godzinach popołudniowych oraz wieczornych. Aby zadbać o ich bezpieczeństwo, wprowadź do swojej firmy produkty marki Regatta. Tego typu kurtki, polary i odzież na jesień mają przyszyte odblaski, dzięki którym będzie łatwiej zauważyć Twoich pracowników. Jeśli poszukujesz wodoodpornych spodni roboczych, wtedy również warto postawić na Regattę. Jednak brytyjska firma to nie tylko odzież przeznaczona do pracy – to również stylowe softshelle, bezrękawniki czy bardzo ciepłe i uniwersalne kurtki 3 w 1.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.